Nie może tak być, żeby jednostka w podziale bojowym nie miała podstawowego finansowania. Źle się dzi
Dodany przez Luke Waw

Nie może tak być, żeby jednostka w podziale bojowym nie miała podstawowego finansowania. Źle się dzieje gdy polityka wsadza łapy w system ratowniczy. Na szczęście są ludzie na których wsparcie ratownicy zawsze mogą liczyć ☝️💪